Forum Jak ulokować pieniądze? +Dodaj wątek

Re: W co zainwestować 100 000 PLN

Zgłoś do moderatora
Witam Państwa,
chciałbym zachęcić do ulokowaniu Państwa wolnych środków w bardzo bezpieczny i przemyślany projekt realizowany przez firmę od ponad 20lat.
Najważniejsze informacje o  emisji obligacji:
-  oprocentowanie stałe 8,75%
- wypłata odsetek: kwartalnie
okres wykupu: 2 lata
obligacje zabezpieczone na okaziciela
- zabezpieczenie o wartość 150% wartości emisji (poręczenie osobiste właścicieli wraz z zabezpieczeniem się na akcjach spółki)
 Reasumując, polecam bezpieczeństwo wysokie oprocentowanie i stabilność przez okres 2 lata. Klient z każdych zainwestowanych 100tys zł. otrzymuje prawie 20tys zł. w ciągu dwóch lat.
Dla inwestorów chcących zainwestować środki rzędu 300-500tyś i więcej będzie w naszej biurze spotkanie z właścicielami w dn.08.12.2015r.
Firma emitująca obligacje zajmuję się kompleksową realizacją placów zabaw oraz placów sportowych . Zrealizowała ponad 10tys projektów zarówno w Polsce jak i za granicami naszego kraju. Głównie odbiorcami są jednostki samorządu terytorialnego, czyli pewni płatnicy pewne budżety i pewna przyszłość oraz stabilność firmy.  Jest to już trzecia emisja obligacji, która ma na celu zwiększenie produkcji i realizacji kolejnych projektów.
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl