Forum Jak ulokować pieniądze? +Dodaj wątek

Re: W co zainwestować 100 000 PLN

Zgłoś do moderatora
Kochani tak czytam wasze propozycje i każdy ma jakiś sposób na inwestycję przez siebie sprawdzony i dobrze. 

Jednak, albo trzeba mieć doświadczenie by nie stracić, albo długo czekać na jakieś sensowne zyski a nie mówiąc już o lokatach 3%-4% w skali roku co dla mnie jest śmieszne w porównaniu do tego jak banki na nas zarabiają a raczej zdzierają na kredytach i pożyczkach. 

Odkąd dobry znajomy pokazał mi jak można pewnie i bezpiecznie zarobić 10% wkładu w ciągu 55 dni (tylko czekając) a przy prostej reinwestycji od 50% zysku w górę przy okazji reklamując swoją działalność, biznes czy stronkę internetową ściągając na nią ruch (na bieżąco widać naliczenia co 60 min 24 h na dobę) zdecydowałam się i zainwestowałam kilkanaście tysięcy zł. 

Efekt przerósł moje oczekiwania bo w ciągu 55 dni PODWOIŁAM swoją inwestycję a teraz reinwestując pieniądze pracują na coraz większy pasywny dochód czego wszystkim życzę bo nie dość że to oko cieszy to jeszcze sama świadomość że gdy się budzisz i widzisz ile nocą zarobiłeś BEZCENNE :)

Żeby nie było, że to tylko "bajka" to jeśli jesteś zainteresowany odezwij się na mojego meila monika_kalisztan@o2.pl a na spokojnie pokażę co i jak i w razie czego służę swoją pomocą i dobrą radą :)

Do tej pory nie myślałam, że można w taki sposób zarabiać i bez sufitu finansowego :)

P.S. Jeśli masz kapitał na inwestycje to bardzo szybko wystartujesz i zobaczysz znaczące efekty ale można tu też zarabiać w inny sposób z którego mogą skorzystać osoby, które startują od zera ale są obrotne i chętne by popracować nad swoimi finansami. Zakochasz się w tym prostym i stabilnym programie.

Rejestracja bezpłatna bez jakichkolwiek zobowiązań :)

Pozdrawiam
Monika :)
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl