Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: w 2021 r. upływa okres przedawnienia przestępstw Le Guerna

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-10-13 o godz. 17:18 ~Malik napisał(a):
> Informuję, że rozpoczął się proces przygotowania zawiadomienia o uzasadnionym podejrzeniu połnienia przestępstw przez Bernarda Le Guerna - niestety ale ciągle jeszcze prezesa zarządu Petrolinvest. Po zakończeniu projekt zawiadomienia zostanie przekazany władzom PAM w celu skierowania go do Prokuratury Krajowej celem ścigania Bertranda Le Guerna.

BLG nie miał nic do powiedzenia przez ostatnie 3 lata akcjonariuszom to teraz będzie miał okazję pogaworzyć z prokuratorem.
Może pochwali się tą rozmową publicznie tak jak stu metrami do ropy?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.