Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: w 2021 r. upływa okres przedawnienia przestępstw Le Guerna

Zgłoś do moderatora
Jednak jestes krokodyl..

Grzmiales na PAM.. ze to niesprawiedliwe dla reszty akcjonariuszy SAMI negocjuja z inwestorem bo i TOBIE sie nalezy.. bo spolka publiczna itd. - osmieszyles sie po raz 1.. bo to sp. prywatna i ogranicza ja tylko KSH

Grzmiales ze regulamin PAM to przekret.. powstal PAM2.. zamilkles.. i za chwile PAM2 tez bee.. - osmieszylesie po raz 2

Nie stac Cie nawet, aby sie do tego przyznac..

Nie zrobiles nic, aboslunie NIC.. tylko ŻAŁOŚNIE ujadasz i pseudointlelektualizujesz.

Smutne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.