Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: w 2021 r. upływa okres przedawnienia przestępstw Le Guerna

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-10-06 o godz. 19:16 ~Somsiad_Smerfa napisał(a):
> Smerfie, nie jestes w pam, ani pam2, ani.. wiec moze jako jedyny bezstronny zlozysz wniosek do prokuratury?
> > Masz wiedze, masz mozliwosci, zamiast straszyc PAM moze postraszysz BLG?
> > Chyba nie jestes jak krokodyl.. duza japa do gadania male raczki do dzialania.
> > Mozna na Ciebie liczyc?

Po co?
W tym - jak forward określił - wartościowym 1. poście i przez Was gremialnie i z radosną satysfakcją popieranym, ten gość Margo napisał, że sprawa już trafiła do prokuratury i przestępcza działalność LG została udowodniona, cytuję: "zostało to udowodnione przez prokuraturę". Jak sprawy prokuratura nie pociągnęła, koniec.
Tak więc dalsze Wasze pełne zachwytu i nadziei poparcia pod tym rzekomo wartościowym postem niestety wydają się być nietrafione.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.