Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,28 zł , zmiana od tamtej pory: -8,59%

Re: Volumen !!!

Zgłoś do moderatora
Wiesz to że może pojawić się nie jeden a 2 graczy to tylko z korzyścią dla spółki i dla nas wszystkich ,byle by to ktoś rozsądny a nie jakiś spekulant- oszust giełdowy. Ja już nieraz wspominałem że akcjonariat tutaj lichy bo tylko kks garnek słupy i ulica. Najlepiej jakby wchodziły jakieś poważne firmy lub fundy. No nic zobaczymy ale prosperity zre i sytuacja ogólna zaczyna bardzo sprzyjać. Dlatego też kks dobiera bo wie co jest grane..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZREMB 4,00% 1,17 2021-10-28 15:17:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.