Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,57 zł , zmiana od tamtej pory: -30,74%

Re: Vistal za dużo Pier…. Za mało konkretów!

Zgłoś do moderatora
Wydaje mi sie, że Spółka jest cicho, bo ważą się ciągle losy Vistal Offshore.

Jak się w końcu rozstrzygnie postępowanie restrukturyzacyjne i zapadnie decyzja, czy VO wraca pod kontrolę macierzy, to będziemy wiedzieć już wszystko.

Z moich źródeł wiem, że:

a) jak VO wróci do gry to będzie dobrze
b) jak VO nie wróci do gry to też będzie dobrze, ale później

Ja akcji nie oddam. Raczej dobiorę ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL -1,98% 1,78 2022-05-26 16:39:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.