Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,63 zł , zmiana od tamtej pory: -19,39%

Re: Vistal wykonawca płotu na granicy BLR/PL?

Zgłoś do moderatora
Komo, ja dobieram. Wiem, że nie ma pozytywów ze spółki ostatnio, ale do jasnej cholery. Te dywergencje na kursie mi nie dają spokoju. Trochę siedze na tym grajdole i nie mogę obok tego przejść obojętnie. Przede wszystkim musicie sobie zdać sprawę, że mimo spadku z 5 zł mamy cały czas akumulacje akcji. Kurs spadł o 50%, a/D książkowo rośnie. Rsi jest mega wyprzedane już od dłuższego czasu, stoch też jest masakryczne nisko, a ja tu codziennie prawie widzę cuda w transakcjach. Idzie po kilka transakcji w sekundę, że człowiek nawet połapać się na pierwszy rzut oka nie może. Teraz mi odpowiada jakiś gość w tym temacie, co na innej spółce, gdzie też są cyrki i uwalanie wielomiesieczne perspektywicznej spółki odpisuje. No nie wierzę w przypadki!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL -0,47% 2,12 2022-05-16 13:30:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.