Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,63 zł , zmiana od tamtej pory: -31,79%

Re: Vistal wykonawca płotu na granicy BLR/PL?

Zgłoś do moderatora
– Stalowe panele do budowy zapory na granicy polsko-białoruskiej zostaną dostarczone przez konsorcjum dwóch polskich spółek – Grupy Kapitałowej Węglokoks S.A. i Mostostalu Siedlce – powiedział pełnomocnik do spraw przygotowania zapory Marek Chodkiewicz.

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/mur-na-granicy-z-bialorusia-ogloszono-firmy-ktore-go-zbuduja/5sxj9ct?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_bi&fbclid=IwAR0YBa24bE__rlyAr_obB-aWVaoSQVCE-nW48boPb94jkIaldAg7lWrZcno

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL 0,79% 1,79 2022-05-27 14:04:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.