Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,11 zł , zmiana od tamtej pory: -32,80%

Re: Vistal wykonawca płotu na granicy BLR/PL?

Zgłoś do moderatora
..."Pełnomocnik do spraw budowy zapory Marek Chodkiewicz dodał, że inwestycje będą realizowane przez "porządne, przyzwoite i duże firmy", doświadczone w inwestycjach liniowych, które nie są w sporze ze Skarbem Państwa.

Kamiński, który ponownie wypowiedział się w tej sprawie, opisał, że firm "które spełniają te standardy oczekiwane" jest około dziesięciu. - Być może trochę mniej niż dziesięć. To są najpoważniejsi gracze na rynku budownictwa w Polsce - tłumaczył. Na pytanie, czy poznamy nazwy wspominanych firm, Kamiński zapewnił, że opinia publiczna pozna te nazwy i warunki, na jakich będą wykonywały pracę. Nie określił, kiedy się to stanie."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL -1,42% 2,09 2022-05-18 12:15:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.