Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,79 zł , zmiana od tamtej pory: -25,68%

Re: Vistal - brak podstawowych gabarytów pojemnościowych oraz doświadcze

Zgłoś do moderatora
Longterm powiem Ci tak skoro Vistal jest w stanie wyspawac most o długości 240 metrów i wysokości 100 metrów i drogą morską przewieźć to do Norwegii lu bdo Szwecji co już nie raz robili to ze skręceniem wież w kawałkach po 30 metrów też sobie poradzą - i to predzej niż GSG towers wieże o długości ponad 100 metrów to przetransportuje Martwą Wisłą przez Gdańsk .

Licytowanie się nia ma sensu bo tu chodzi o co innego - ta ze decyzja u ulokowaniu tej bazy instalacyjnej zbudowana jest z wielu czynników a że w grę wchodzą wielkie gabaryty i ich transport i operowanie nimi - Nie oszukach prawa fizyki i wąskich gardeł w procesie transportu ,załadunku , logistyki i procesu produkcyjnego .

Jak oni to będa robić nie wiem ale Gdynia jest najlepszym miejscem na port instalacyjny a rąk do pracy i firm zabraknie , zresztą to Wy GSG ,Stocznia Gdańska będziecie tłukli najwiesze zlecenia a Vistal pewnie zostanie operatorem logistycznym Polenergii lub Sołowowa lub RWE

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL -1,66% 3,56 2021-10-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.