Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,06 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Vindexus - dobre wyniki za III kwartał i szansa na wybicie

Zgłoś do moderatora
Po wielomiesięcznej obserwacji zachowania cen akcji, doszedłem do wniosku, że jest to stabilny, opatrzony dużym potencjałem, walor dla cierpliwych i rozsądnych inwestorów, którzy zyski mogą planować w długiej, bezpiecznej perspektywie, nie zaś dla spekulantów i manipulatorów usiłujących zyskać na wielu krótkotrwałych wahaniach inicjowanych polityką dezorientacji i fałszywych informacji.
Wbrew pozorom niewiele jest na naszej GPW spółek, które rok do roku wypłacają jakąkolwiek dywidendę, czyli potrafią dzielić się z wszystkimi lojalnymi, długoterminowymi akcjonariuszami!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VINDEXUS -0,98% 8,06 2020-01-22 11:49:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.