Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,57 zł , zmiana od tamtej pory: -7,84%

Re: Uzasadnienie wyroku! 3 opinie biegłych!

Zgłoś do moderatora
Jest jeszcze taki wariant:
Emitela przejmuje Orlen w ramach budowy konsorcjum medialnego. To strategiczny elemnt układanki, bo bez niego PiS nie może nadawać swojej telewizji rządowo-propagandowej. W takim wypadku Magna toczyć będzie już bój nie z jakiąś tam firmą tylko z Państwem i można sobie wyobrazić, w jakich wariantach będzie prowadzona dalsza batalia sądowa - niekończące się odwołania (bo już nie ma żadnego IPO), zaangażowanie prokuratury, ministerstw, Urzędów Skarbowych, potencjalna nagonka medialna w wybranych mediach.
W takiej perspektywie sprawa niekoniecznie jest wygrana. Normalnie traktowałbym to jako absurdalną fantazję, tylko że w Polsce takie rzeczy naprawdę się dzieją i to nazbyt często :-(

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
06MAGNA -0,15% 3,29 2022-07-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.