Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,58 zł , zmiana od tamtej pory: 81,24%

Re: UWAZAJCIE Z ZAKUPAMI AKCJI ..SOKÓŁ i WANIENKA ZŁOTA 2

Ryśku, z racji, że co kolejny weekend od miesięcy (eh szkoda mi tu NAS) mi coraz bardziej służy, to aż...odpisze.
Nie znam sie na tych kasynach, bo nie chadzałem, cykam wirtualne (z bananowej może kojarzą tych od gry...)ale od strony finansowej podpowiem Ci krótko,jakbyś skorzystał z mojej rady i choć ze skarpety wyszarpał cosik wolnego, gdy radziłem porównując PLz vs XXX (jak jeszcze kumasz to wiesz co , bo poziomy były nadto RÓWNE), ale teraz to dopiero start na Marsa zaliczyliśmy.
Pamiętam, a nie tracę czasu na szukanie Twoiich wpisów, jakże się myliłem wdl Ciebie w ocenie szans, uuuuu.
Eh.
Kończąc weekendowo, pije Twoje zdrowie, bo tutejsza wirtualna strata to Kolego pikuś przy tym co TAM już wirtualnie wydarłem.
A, żeby nie było smutno, tu zostanę długo dopóki wywali kurs up, będzie w stagnacji, czy nawet PLZ zniknie. Akcje trzymam. Na pohybel to mój styl. i ostatnie 2 lata to aż 3/5 walorów co waliły straty.
Mam swoje, a lisy czy rybki złote sa Twoje:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLAZACNTR -6,54% 2,86 2021-09-20 17:04:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.