Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,51 zł , zmiana od tamtej pory: 104,64%

Re: UWAZAJCIE Z ZAKUPAMI AKCJI ..SOKÓŁ i WANIENKA ZŁOTA 2

Zgłoś do moderatora
Bywalczyk , wchodzisz beztrosko do kasyna gry , kupujesz żetony i grasz np. W ruletkę . Nastepnie rano kupujesz akcje obojętnie jakiej spółki na debiucie I teraz trzeba
pomyśleć z wielkim zacięciem jaka bardzo wielka różnica występuje między dwiema tymi grami od strony finansowej ..To jest bardzo ciekawa rzecz .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLAZACNTR 2,32% 3,09 2021-09-17 14:21:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.