Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,50 zł , zmiana od tamtej pory: 96,67%

Re: UWAZAJCIE Z ZAKUPAMI AKCJI ..SOKÓŁ i WANIENKA ZŁOTA

Zgłoś do moderatora
A teraz Bywalczyk żebyście nie myśleli , że tu Rysio jakieś bajki opowiada to mamy takie coś ? To co nie piszą w książkach dla inwestorów , Królowa Nauk Matematyka mówi tak . Uwaga ....wykresy liniowe dają najlepsze wyniki gdy na wykresie istnieje wiele serii danych . A więc wniosek jest jaki ? Wolumen , świeczki i formacje koników polnych to jest prawie nic . A to co brakuje jest właśnie między innymi w pękatych torebkach ..u Rysia I teraz Bywalczyk pytanie ? Czy wiesz dlaczego na tych spółkach wisisz na haczyku latami ? I ten właśnie temat między innymi został rozpracowany perfekcyjnie . Tak Bywalczyk I są to właśnie jedne z tajemnic Sandersa . Bywalczyk czy chcesz parę zdań początkowych w tym temacie ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLAZACNTR -1,01% 2,95 2021-09-24 14:34:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.