Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,48 zł , zmiana od tamtej pory: 99,32%

Re: UWAZAJCIE Z ZAKUPAMI AKCJI...SOKÓŁ i WANIENKA ZŁOTA

Zgłoś do moderatora
Bywalczyk , a ja jestem zadowolony i to bardzo , jeśli tak można powiedzieć. A wiesz dlaczego ? Jeślliby wrozka powiedziała mi , dam ci 5 razy tyle co tu stracileś ,ale cofasż sie z umiejętnosciami gieldowymi .sprzed 7 lat , to nigdy bym sie na to nie zgodził Nawet jesliby Paniusia od zaklęć i czarów dorzucila jeszcze do
tego wanienkę pelną zlota .
.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLAZACNTR -1,01% 2,95 2021-09-24 14:34:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.