Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,47 zł , zmiana od tamtej pory: -9,44%

Re: Uważajcie, bo was wytrzepią tu wszystkich

Zgłoś do moderatora
Posiadacz i to jest przykład jak siejesz zamęt i wciskasz głodne kawałki. Twierdzisz, że Prezes już działa aby spłacić niektórych obligatariuszy – chyba myślisz o sobie, gdyż z tych co ja znam to nie dostali nawet przeprosin, nie mówiąc o propozycji rozwiązania problemu. Ostatnie info nie mówi o spłacie obligatariuszy, lecz o pożyczce na sfinansowanie niby kolejnych magazynów. Nasze pieniądze z obligacji już przejedli i wypłacili sobie ogromne premie, teraz pożyczają od kolejnych na większy procent.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FABRYKAKD 3,43% 0,42 2020-08-04 10:13:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.