Forum Giełda +Dodaj wątek

Re:uwaga na podszywaczy to ujadające pieski peronowe gnoić i tępić chwas

Zgłoś do moderatora
Uwaga na ujadacza WTCI, MB,Zen,RED,SebaI,Italio,
Mickiewicz i paru innych podszywaczy które wypisują bzdury to typowe płatne du-pki podszywacze piszą bzdury widać że mają te chwasty same czerwone łapy wszyscy tych cwaniaczków leją gnojem piszą że miało być 130 a wyraźnie piszę i pisałam żeby wystawiać po 130 do końca roku by takich cwaniaków spadziowych kółkowiczów wyelminować z biomedu takich chwastow musimy sie pozbywać dlatego musimy wystawiać na jak najdłuższy okres by w arkuszu zleceń było widać nasza moc a my zawsze możemy zrobić modyfikacje zlecenia i sprzedać na każdym poziomie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.