Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,00 zł , zmiana od tamtej pory: -88,11%

Re: Uwaga na naganiaczy! Nie dajcie sie ubrać!!!

Zgłoś do moderatora
Jacy naganiacze na ubieranie ?
Firma ma 1.1miliona akcji , kapitalizacja śmieszna 45milionow , przy takim balonie biomed wręcz śmiesznie niska( 900milionow przy 700tys zysku)....
AQT to firma produkcyjna, a dużymi perspektywami i fundamentami.
Każdy wniosek wyciąga sam.

I przestańcie powtarzać prezes taki i siaki... Kto nie chce zarobić niech siedzi o patrzy bezczynnie. Kto mądry kupuje i czeka na duże zyski.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AQUATECH 0,00% 4,40 2020-11-26 15:18:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.