Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,64 zł , zmiana od tamtej pory: 35,78%

Re: Uwaga na naganiacza na spadki

Zgłoś do moderatora
Spokojnie, szczekanie takich naganiaczy nic nie da... takie numey to są dobre na spółkach gdzie siedzi dużo drobnicy i akcjoinariat jest dość mocno rozproszony... tu natomiast takiej rzeczy nie ma, bo jak spadało to głównie w transakcjach po 2 tys sztuk a jak rosło to było podobnie.. ja to obsrwuję arkusz zleceń i dopkóki lewa i prawa strona nie przesuwają sie mocno w dół dopóty jest ok.
Na razie kółkowicze tu nie maja co robić, bo akcje można łatwo sprzedać ale już odkupić w dużo niższej cenie to już na razie trochę gorzej, a po wystawieniu koszyka to można czekać i pół dnia zanim ktoś go wypełni....
Poza tym tu kurs będzię taki jaki został ustalony przez dużo większych od nas i to nie tu tylko w Londynie i żadna drobnica czy też nasza rodzima spekuła nie jets chyba zagrać tak aby zakręcić mocniej kursem.
Więc takie pseudozagrywki psychologiczne aby zasiać trochę niepewności są ważne jak zeszłoroczny śnieg, ja tu kiszę się z całiem przyjemną średnią ceną i nawet jak spadnie do 4 zeta to i tak będę jeszcze fajnie zarobiony a wtedy to zamiast zastanawiać się czy sprzedawać to będę kupywał kolejne akcyjki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.