Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,80 zł , zmiana od tamtej pory: -28,89%

Re: Uwaga! Kandydat na lek onkologiczny się zbliża

Zgłoś do moderatora
Mi to się w głowie nie mieści: GPW, POPiS, Covid, wojna w Ukrainie i kosmos rosyjsko-amerykański... - pamiętacie FLUID'a z naczelnym energetykiem Sędziszowa w tle z Kalinowskim ("wojenko, wojenko, cóżeż ty za pani...") i te perpetuum mobile z blaszakiem za guziki wniesione wkładem niepieniężnym za grube miliony! + mega unijne dotacje i co?! - i FOTA, KANIA i inne znacjonalizowane spółki kosztem oszczędności milionów Polaków! Tak Panie Prezydencie i Panie Premierze: "Giełda to szansa dla Polski i Polaków" + chrust, można jeść mniej i docieplajcie domy ;) ale zaraz zaraz Panie Premierze! Na GPW przecież naprawdę można się grubo uwłaszczyć!!! a Polakom daj Pan kontakt do księży, którzy nieużytki rozdają :):):)
- szkoda, że nigdzie się o tym głośno nie mówi :(

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NANOGROUP 0,95% 1,28 2023-03-21 10:39:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.