Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  730,00 zł , zmiana od tamtej pory: 10,96%

Re: UWAGA, INFO!!

Zgłoś do moderatora
-5% od napisania tego postu w kilka dni. W sumie macie rację, nic wielkiego się nie stało. Musicie mi jednak przyznać, że imponujące jest to jak to powoli spada, oczywiście kierunek zgodny z planem. JUTRO tj. W PIĄTEK tradycyjnie na czerwono, na dobry początek weekendu, żebyście się dowiedzieli ,,kaj koza mo miód"
Pozdrawiam was ciepło.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CREEPYJAR 0,00% 810,00 2021-12-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.