Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  774,00 zł , zmiana od tamtej pory: -4,78%

Re: UWAGA, INFO!!

Zgłoś do moderatora
szpecu i fachowiec tak was widzę:

https://fabrykamemow.pl/memy/458917/Szpec-400-was-juz-nie-ma-

Obaj pojawiliscie sie w tym roku przy 1100-1200, gadacie, że przy 1300 coś mówiliście, gdzie w tym roku takiego kursu nie było:) Ja jeszcze przypomnę, że na koniec sierpnia tego roku szpecu 1600 widział, ale najpierw mieliśmy 400 zaliczyć. Sąsiedzi, a może Flip i Flap:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CREEPYJAR 0,27% 737,00 2021-09-28 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.