Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  774,00 zł , zmiana od tamtej pory: -12,79%

Re: UWAGA, INFO!!

Zgłoś do moderatora
Chłodne spojrzenie, bez tej bezpodstawnej euforii i bez podniety. Tak jak Szpec stwierdził, kosztowało 200 teraz kosztuje 770 i to na odwrocie,, gejmingu"!!! Dalej wam mało? O jakich wy 1300, 2000 i 5000 piszecie niektórzy to ja na prawdę nie mam pojęcia. Chyba na podstawie tamtego roku, ale takie coś się już nie wydarzy, przynajmniej w najbliższej czasie. Wy sobie zacznijcie doceniać te 770. Taka moja rada.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CREEPYJAR -1,46% 675,00 2021-10-19 13:20:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.