Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  64,00 zł , zmiana od tamtej pory: -0,78%

Re: uwaga, chcą zdjąć Indykpol z giełdy

Zgłoś do moderatora
ustawa o ofercie nie mówi nic o wartości godziwej, tylko o średniej z 3/6 miesięcy wszystkich transakcji ważonych wolumenem - to jest punkt odniesienia. porozumienie akcjonariuszy, które dzisiaj się ujawniło najpewniej zaproponuje zajniższą możliwą cene, bo dlaczego niby mieliby płacić więcej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INDYKPOL -0,78% 63,50 2019-12-11 09:00:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.