Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  301,50 zł , zmiana od tamtej pory: 1,49%

Re: uwaga---c/z 35,5 ,,c/w ksieg 9.33 balon niedac sie wciagnac

Zgłoś do moderatora
Dino bardziej jest na zachodzie polski, patrzac na aktualne proste wspolczynniki, to faktycznie moze byc troche drogo. Patrzac na wyniki Q12022, gdzie przychodzy (oraz zyski) z tego kwartalu sa prownywalne z przychodami za caly 2021, obstawiam, ze do konca tego roku dino (przy utrzymaniu podobnych dynamik) powinno kosztowac 310 z cena / zysku jakos na poziomie 8.5 - 11.0

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DINOPL 0,00% 306,00 2022-10-07 10:37:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.