Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,12 zł , zmiana od tamtej pory: -32,69%

Re: uuu takiej lipy to sie nie spodziewalem

Zgłoś do moderatora
na poziomie przychodów mamy praktycznie 100 % do I półrocza zysk ze sprzedaży większy o 42 % ( bez dotacji ) a to też czysty pięniądz z resztą z dotacją ponad 70 % wzrostu
w tamytm roku mieli 8 milionów przychodu i 2,35 mln zysku netto ( w tym dotacja 300 tys) z czego uwaga 1,5 miliona zysku netto ( bez żadnej dotacji zrobili w IV kwartale to dlaczego leszczu zawiedziony jesteś specyfika jak pisałem wcześniej i rozliczanie na koniec roku projektów rozwój trwa . wygląda to bardzo dobrze pisałem nie raz czekać na wyniki za 2022 roku

 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ECO5TECH -0,47% 2,10 2022-11-25 16:00:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.