Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  51,80 zł , zmiana od tamtej pory: -20,46%

Re: Utrata Port Taman, innych aktywów... - aktualna sytuacja...

Zgłoś do moderatora
Rok 2012 - Kernel planuje do '16 zainwestować 350-400 mln USD w Rosji...

Plan inwestycyjny Grupy Kernel do 2016 roku zakłada 350-400 mln USD wydatków w Rosji ...
W Rosji grupa zamierza zwiększyć pojemność przeładunkową głębokowodnego terminalu w porcie Taman za 30-40 mln USD. Za kolejne 100-120 mln USD ma zostać sfinansowany projekt budowy nowej tłoczni w Rosji o mocy 600 tys. ton nasion słonecznika rocznie. 100 mln USD grupa przeznaczy na przejęcia silosów lub budowę nowych...

Kto jest na bieżąco ? kto opisze/podsumuje aktualny stan Spólki ?
zapraszam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KERNEL 0,00% 41,20 2019-11-12 17:00:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.