Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,68 zł , zmiana od tamtej pory: 56,43%

Re: UTOPIA rejestrowania akcji na Walne - zalew TROLLI

Zgłoś do moderatora
Pamietaj!
Wszelkie zrzeszanie sie jest bezcelowe, ponieważ niemożliwe jest zebranie tak gigantycznej ilości akcji (potrzebne jest aż 7 000 000 !)
Dodatkowo, zarejestrowanie sie na Walne, kosztuje aż 50 złotych!

Lubisz wyrzucać pieniądze? Wystarczy, że straciłeś na inwestycji w KCI.

Teraz należy pilnie i godziwie sprzedać akcje, póki kurs stoi tak wysoko. Czy wiesz, co się będzie działo z kursem 21 września, po uchwaleniu delistingu?!
Wybuchnie PANIKA!http://emotikona.pl/emotikony/pic/smierc.gif

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI -7,36% 1,07 2021-01-22 17:00:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.