Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,36 zł , zmiana od tamtej pory: -3,68%

Re: Ursynowska 72, 02-605 Warszawa

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-01-06 o godz. 23:39 ~12344 napisał(a):
> Jak jesteś taki dobry dla użytkowników tego forum to może wyślij te swoje zdjęcia razem ze swoimi wątpliwościami do wspomnianej przez ciebie spółki.

Nie rozumiem twojego toku myślenia, czy jak to zwał.
Uważasz, że ITL nie wie jak wygląda jej siedziba?

> > Jednorożec nie powinien marnować kapitału, czasu swoich pracowników oraz reputacji przy tak opisywanej przez ciebie firmie.

Nie wiem, jakie są plany tego akcjonariusza na następne 10 lat, ale wiem ponad wszelką wątpliwość, że przez ostatnie 10 lat stracił tu zarówno czas jak i kapitał, a reputacji na pewno nie poprawił.

Z mojej strony to tyle jeśli chodzi o komentowanie wskazywanych przez ciebie magicznych aspektów czyjejś obecności w akcjonariacie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTELIWIS -0,76% 1,31 2020-02-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.