Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,40 zł , zmiana od tamtej pory: -15,23%

Re: [ UNT – UNIMOT S.A. – 08.08.2020. ]

Zgłoś do moderatora
W normalnych czasach, to ja bym tutaj widział układ RGR i zejście do niższego wsparcia, ale że mamy rozgrzany rynek to nie zdziwię się, ze będziemy atakować ostatnie szczyty (ok 52pln). Ludzie ruszyli na wakacje w Polsce, to i sprzedaż paliwa w lipcu też powinna być wyższa. Do tego może się pojawić komunikat o sprzedaży z nowego sektora fotowoltaniki, co dodatkowo dorzuci paliwa do wzrostów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT 0,91% 33,40 2020-09-25 17:01:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.