Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  86,90 zł , zmiana od tamtej pory: 25,20%

Re: Unity - nowe ceny?

Zgłoś do moderatora
Konsolidacja? Jaka konsolidacja? Kurs spada od 2 lat. Własny sklep? Nic z tego nie będzie. Myślą, że wyr**ają Google? :D Opcje są dwie: albo brak sprzedaży w Google wpłynie na koszt marketingu albo sprzedaż we własnym sklepie będzie znikoma. Myślicie, że Google jest głupie? Inne studia też? Dam sobie rękę uciąć, że Google pozycjonuje w swoim sklepie gry, które przynoszą im zyski. Jak TSG będzie transferowało zysk do własnego skepu, to wzrosną koszty marketingu, bo trzeba będzie więcej płacić za pobrania/instalacje w Google. Już widzę, jak Google dla dobra TSG pozycjonuje ich wysoko, mimo, że TSG olewa ich sklep i sprzedaje we własnym :D

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TSGAMES 1,78% 108,80 2024-02-22 12:36:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.