Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  88,10 zł , zmiana od tamtej pory: 8,97%

Re: Unity - nowe ceny?

Zgłoś do moderatora
Z drugiej strony ci co naganiają na spadki nieustannie ignorują fakt zmian zachodzących w spółce i twierdza że zyski będą takie same jak w latach poprzednio pomimo obcięcia kosztów i wprowadzenia swojego sklepu.

Tamte zagrożenia może się zmaterializują może nie. Gdzieś z tyłu głowy rzeba miec że nic nie jest pewne. No ale jak w takim razie nazwiesz całkowite ignorowanie tego co już zostało wykonane a nie jest jakaś pieśń przyszłości? Tego najbardziej nie kumam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TSGAMES -5,70% 96,00 2024-02-29 16:46:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.