Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  88,65 zł , zmiana od tamtej pory: 9,76%

Re: Unity - nowe ceny?

Zgłoś do moderatora
Kurs spada bo spółka nie ma perspektyw, a trzymanie papierów, to proszenie się właśnie o takie kłopoty. Unity podnosi ceny, będzie to kosztowało x mln rocznie i zysk w dół... Cały czas jest ryzyko związane ze zmianą polityki marketów Google/Apple, konkurencją itd. Tutaj naganiacze wszystko lekceważą. Komentarze, że "zmienią silnik" są śmieszne :D Przepisanie gry na nowy silnik to pewnie lata pracy i dziesiątki mln kosztów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TSGAMES -4,42% 97,30 2024-02-29 15:14:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.