Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  86,80 zł , zmiana od tamtej pory: 25,35%

Re: Unity - nowe ceny?

Zgłoś do moderatora
Skończy się pewnie jak zawsze w takich tematach, unity próbuje aby coś ze stołu dla nich spadło, ale okaże się że marki takie jak genshin, heartstone, among us i ich właściciele uznają że czas zmienić silnik. Dla unity to strzał w stopę, mogą pojawić się pozwy itd. Imo to tylko straszak i sprawa bez znaczenia na średni termin. Na dłuższy termin pamiętajmy że FC2 prawdopodobnie powstaje i przy takim zachowaniu unity, nie wyobrażam sobie że powstawał na ich silniku

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TSGAMES 1,78% 108,80 2024-02-22 12:37:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.