Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  86,80 zł , zmiana od tamtej pory: 25,23%

Re: Unity - nowe ceny?

Zgłoś do moderatora
cyt: "Według Unity opłata byłaby naliczana tylko za pierwszą instalację gry, a późniejsze pobrania nie powodowałyby wielokrotnych opłat."

Skąd info że wszystkie instalacje w roku to pierwsze instalacje...
Raczej w każdej grze przekraczają próg 1mln instalacji więc skąd stawka 0,03 a nie 0,02...

Czyste domysły?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TSGAMES 1,68% 108,70 2024-02-22 10:43:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.