Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  90,90 zł , zmiana od tamtej pory: 15,51%

Re: Unity - nowe ceny?

Zgłoś do moderatora
Te progi liczą się per gra a nie sumarycznie dla dewelopera, więc efektywna stawka jest sporo wyższa niż 0,01 USD, bliżej 0,03 USD jeżeli już, czyli będą oddawać 12 groszy z każdej instalacji, mając ich rocznie ponad 70 mln. Matematykę łatwo zrobić, więc nie jest to te kilkaset EUR miesięcznie, o których pisałeś wyżej, tylko coś bliżej ich 10% EBITDA.

Poza tym, mało kto korzystał do tej pory z Unity Enterprise, która dla takiego TEN oznaczałaby dodatkowo wyższą roczną opłatę za licencje o 300 tyś USD.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TSGAMES -2,14% 105,00 2024-02-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.