Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  63,70 zł , zmiana od tamtej pory: 41,13%

Re: UNIMOT rejestruje spółkę w Szwajcarii :)

Zgłoś do moderatora
Czy ktoś dotarł do informacji odnośnie planów sprzedaży nowej spółki. Bo to że odbiorcami mają być północne Niemcy i kraje bałtyckie, to już wiadomo. Zastanawiam się: czy to będą jednorazowe dostawy o wysokiej marży, czy też kontrakty długoterminowe? Jeśli UE wprowadzi kolejne sankcje na ropę z Rosji to Unimot może liczyć na ekstra zyski oferując ropę z terminala z Danii.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT 0,67% 89,90 2022-12-01 10:16:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.