Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,75 zł , zmiana od tamtej pory: -27,86%

Re: Unia blokuje KPO dla Polski bo PO czeka

Zgłoś do moderatora
Wojsko chciałoby planuje zakup 40 sztuk w tym roku 240 prawdopodobnie
w następnym
To skrzynka w której ,, m.in., aby walizka "była podzielona na dwie komory z dwoma gumowymi ekspanderami z haczykiem montowanym do dna skrzyni" a "ścianki korpusu i pokrywy skrzyni wykonane z lekkiej płyty komorowej o grubości 7 mm". Wymiary zamkniętej skrzynki muszą wynosić 840x530x285 mm (+/- 15 mm).,,
Może koszt nie wielkie ale po co ?
Mamy świeckie państwo koniec kropka

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE -0,66% 2,71 2022-01-18 14:00:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.