Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,28 zł , zmiana od tamtej pory: -1,37%

Re: Umowy zawarte w lipcu - 150 mln PLN

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-07-29 o godz. 10:12 ~Such napisał(a):
> Wygląda na to, że spółka wkracza na kompletnie inny poziom; na pewno wygrana przetargu 'na granicy' pomogła.
> Sprawdzałem czy to jakaś sezonowość, ale żadnych znaczących ESPI w lipcu zeszłego roku nie widać...

"Spółka ELEKTROTIM S.A. (dalej: Spółka) informuje, iż w dniu 29.07.2022 r. powzięła informację o wygraniu oferty złożonej przez Spółkę w postępowaniu przetargowym prowadzonym przez Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu na modernizację dowiązania energetycznego JW w Opolu.

Cena oferty wynosi 15.744.000,00 PLN brutto (słownie: piętnaście milionów siedemset czterdzieści cztery tysiące złotych)."

Pozdrawiam !!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTROTI 0,56% 7,18 2022-12-02 17:04:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.