Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  187,00 zł , zmiana od tamtej pory: -9,89%

Re: Umówina transakcja na ponad 1,5 miliona ...

Zgłoś do moderatora
taaa, wzrosty ..... żeby były wzrosty to musi być volumen a tu jakiś fundusz się lekko wymienił i tyle ....
Zresztą branża handlu częściami jest mocno zagrożona stagnacją a rosnące koszty operacyjne nie sprzyjają poprawie zysków na oczekiwanym poziomie.
Możliwe, że do końca Q1 2020 spadnie nawet do 160 PLN więc jak ktoś ma wolną kasę twtedy można nadstawiać kapelusza - absolutnie nie dotykać powyżej 170 PLN

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERCARS 9,42% 168,50 2020-04-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.