Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,63 zł , zmiana od tamtej pory: 23,03%

Re: UMOWA ZAWIESZONA a NIE ZERWANA! To różnica ! KURS ODROBIŁ 50%!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-10-08 o godz. 11:21 ~Lecimy napisał(a):
> Jakby nie patrzeć kurs z 40 gr skoczył już ja 60… spółka jest gotowa do przejęcia i wszelkie sprawy prawne są załatwione. Pampersy puściły i prawidłowo :) tutaj gra dopiero się zaczyna…

ROZMOWY ZOSTAŁY ZAWIESZONE, A UMOWA CAŁY CZAS JEST. ŹLE ODCZYTAŁEŚ

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INFOSCAN 2,90% 0,78 2022-05-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.