Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,64 zł , zmiana od tamtej pory: -24,07%
Jednak chyba zawodowcy jeszcze raz pochylili się nad spółką i stwierdzili że umowa jest dobra i z tego pieca będzie chleb. Podrzucili parę drew, uruchomili znaną gazetę i jechane. Podstawowe pytanie to jaki automat/automaty został/ły uruchomiony/e? Rozegranie jest takie. Spółka dostarcza paliwa, otoczenie dostarcza wizji o transformacji energetycznej, redaktorki tworzą wizję beneficjenta a programy kreślą kreski. Główną zagadką jest co tam w kodach zapisano?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTROTI 4,46% 6,56 2021-08-03 16:29:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.