Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,14 zł , zmiana od tamtej pory: -26,04%
Oj inwestory. Co wam się za fantazje lęgną w waszych wszechstronnych umysłach. Spekulacja nie potrzebuje żadnych kontraktów do wzrostu. By zejść na poziom jakiegoś setupu. W maju kurs zaczyna rosnąć na 9, 10, 11 i dalej bez newsa i co sobie myślicie. Coś się szykuje nieprawdaż! Pewnie orlen alvo jakieś mega OZE. Przy 12 już jesteście pewni że inni wiedzą lepiej i pakujecie do wora. Robicie z tego 15, bo cóż to za spółka - za parę groszy wiatraki można rozkręcić, że się śmigła pourywają. I co dalej jak myślicie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTROTI 0,00% 6,02 2021-07-30 11:18:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.