Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,14 zł , zmiana od tamtej pory: -23,83%
żadnej gałęzi nie muszą zmieniać, cała sieć energetyczna idzie do modernizacji. Temat bud. energetyki już jest grany, ale po cichu. Zobacz np. STF, wygrywają każdy przetarg z Gaz-systemu, też był P/E 4, wlazł tam FIZ pod modernizacje ciepłowni i kurs mi w rękach eksplodował +15% jednym zleceniem a potem up200%, a na forum pusto... wcześniej herkulesa odpalili. O PXM pisać chyba nie muszę, pozycje są zajmowane, obserwujcie pakietówki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTROTI 0,00% 6,20 2021-07-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.