Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,14 zł , zmiana od tamtej pory: -23,83%
Rentowność netto sprzedaży ELT (na poziomie jednostkowym) w 2020 roku wyniosła 6,77%. Tak wiec umowa na 9,75 mln zł daje statystycznie 0,68 mln zł zysku netto co daje 0,84 procenta wartości spółki i ok 0,07 zł na akcję.
Nie ma się co dziwić bo to umowa odpowiadająca zaledwie ok. 5 % ubiegłorocznych przychodów ELT. Jest jednak bardziej pozytywna strona tego komunikatu. To nowy kierunek geograficzny, którego chyba dotychczas spółka nie obejmowała i 2 już w ciągu miesiąca umowa (poprzednia z 12.03) z zachodniopomorskiego. To o tyle ważne, że jest to stosunkowo nieodległy, bardzo dobrze skomunikowany z Wrocławiem rejon i wygląda z komunikatów spółki, że także perspektywiczny.
Bardzo pozytywny komunikat!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ELEKTROTI 0,00% 6,20 2021-07-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.