Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,18 zł , zmiana od tamtej pory: 0,22%

Re: Udział pracowników w PPK według badań sondażowych Kantar rośnie

Zgłoś do moderatora
Doświadczenia brytyjskie wskazują, że udział pracowników może być znacznie wyższy niż obecnie wskazują badania sondażowe. W Wielkiej Brytanii prognozy wskazywały na udział 50% a w praktyce udział wyszedł na poziomie 87% uprawnionych. https://ppk.interia.pl/aktualnosci/news-brytyjskie-przestrogi-przy-wdrazaniu-ppk,nId,3197528  

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKOBP 0,41% 41,27 2019-09-18 17:02:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.