Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  42,90 zł , zmiana od tamtej pory: -70,63%

Re: Udostępnili raport

Zgłoś do moderatora
Prezes wielokrotnie wspominał, że w drugim półroczu 2018 będą finansowe żniwa, sprzedadzą kilka z projektów realizowanych w ostatnich latach. Chce więc skorzystać z tych pieniędzy w formie dywidendy, w końcu jest największym udziałowcem.
  • Udostępnili raport Autor: ~Romi
  • Re: Udostępnili raport Autor: ~inv

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TOWERINVT 4,13% 12,60 2021-12-03 16:42:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.