Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,18 zł , zmiana od tamtej pory: -3,90%

Re: uczciwość kupiecka

Zgłoś do moderatora
Orlen nie był stroną pozwu więc nie miał prawa o takie uzasadnienie występować,stroną była Energa i ona wystąpiła o pisemne uzasadnienie wyroku,decyzja o odwołaniu lub nie niby, należy do Energii,ale formalnie podejmie ją Orlen,nigdy nie pisałem,że Orlen nie wystąpił o uzasadnienie,bo jak na wstępie.Do grupy p.Trzcińskiego formalnie nie należę,ale jestem jednym powodów w pozwach,wspieram ich działania jak tylko potrafię,bo nie widzę innej alternatywy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 0,00% 6,90 2023-03-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.